Recepti

Priprema 25 minuta: 10 minuta pripreme: 15 minuta broj obroka: 4 poteškoća: Jednostavno ćete iznenaditi svoje domaćinstvo i goste ovim jelom. Sastojci: 4 pileća prsa. piletina juha 1/2 šalice luk (ili luk) 4 kom. biljno ulje 3 žlice. ocat 2 žlice. marelica pekmez (ili pekmez) 2 tbsp.

Opširnije

40 minuta pripreme: 15 minuta pripreme: 25 minuta broj obroka: 6 poteškoća: Samo vrhovi mrkve daju rajčicama neobičan, zanimljiv okus i miris. Sastojci: rajčice 3-5 kg ​​vrhovi mrkve 4-5 grančica vode 5 l šećera 20 st.l. sol 5 tbsp Ocat 9% 350 ml Priprema: rajčicu isperite, isjeckajte čačkalicom ili uparite na nekoliko mjesta blizu stabljike i dobro ih stavite u sterilizirane posude s lišćem mrkve, ulijte kipućom vodom.

Opširnije

80 minuta pripreme: 30 minuta pripreme: 50 minuta broj obroka: 6 težina: Jednostavno Unatoč obilju sastojaka u receptu, izradu takve juhe uopće nije teško. Juha je vrlo mirisna, hranjiva i nevjerojatno ukusna. Sastojci: tjestenina 280 g Kupus četvrtina na čelu rajčica 5 rajčica luk 2 kom.

Opširnije

Priprema 1 sat: 20 minuta pripreme: 40 minuta broj obroka: 2 težine: Samo za ljubitelje začinskog, malo oštrih priprema, takva lecho će privući. Sastojci: patlidžani 2 kg slatke paprike 0,5 kg gorke paprike 1-2 komada češnjaka 100 g soka od rajčice 1 l biljnog ulja 1 šalica octa (9%) 100 ml šećera 100 g soli 2 žlice.

Opširnije

10 minuta pripreme: 5 minuta priprema: 5 minuta broj obroka: 2 poteškoće: Samo jagoda zamrznuta desert je jednostavna i ukusna! Sastojci: 500 g meda od jagoda 1/4 šalice likera (ili votke) 1 žlica. sok od limuna prema ukusu Priprema: Jagode, ogulite i nasjeckajte u miješalici u stanju glatkog pirea.

Opširnije

1 minuta pripreme: 15 minuta pripreme: 1 sat broj obroka: 2 težine: Vrlo jednostavna Osvježavajuća salata s nenametljivom oštrom notom. Sastojci: krastavci 2 kom. Luk 2 žlice. kopar 2 žličice bijeli ocat 1 šalica vode 3/4 šalice šećera 1 1/2 žličice sol 1/2 tsp kiselo vrhnje po okusu Paprika prema ukusu Priprema: Krastavce izrežite na što je moguće manje tanke prstene.

Opširnije

45 minuta priprema: 15 minuta pripreme: 30 minuta broj obroka: 4 poteškoća: Samo hladna juha s hrskavim krastavcem i svježim aromatičnim zelenilom je ono što vam je potrebno za večeru u vrućem ljetnom popodnevu. A možete ju poslužiti s pečenim krumpirom. Sastojci: repa s vrhovima 0,5 kg krastavaca 3-5 kom. Kopar 2 žlice.

Opširnije

Priprema 45 minuta: 15 minuta pripreme: 30 minuta broj obroka: 4 poteškoća: Jednostavno Vrlo ukusna i niskokalorična priprema za dijetalne navijače Sastojci: tikvice 1 kg slatke paprike 1 kg luka 0,5 kg biljnog ulja 100 g octa (9%) 4 žlice. šećer po ukusnoj soli prema okusu Priprema: Squash, luk i papar temeljito usitnite i pržite u biljnom ulju.

Opširnije

20 minuta pripreme: 10 minuta pripreme: 10 minuta broj obroka: 2 težine: Vrlo jednostavno U samo nekoliko minuta možete napraviti ukusan, bogat i zdrav doručak za cijelu obitelj iz jednostavnih sastojaka. Sastojci: zobena kaša 1 žlica. jaja 2 komada tvrdi sir 100 g šunka 100 g zeleni luk 2 žlice.

Opširnije

1 sat pripreme: 20 minuta pripreme: 40 minuta broj obroka: 10 poteškoća: Njemačka je jednostavno poznata po svojim kolačima, posebno za jabuke. Svaka njemačka domaćica ima na zalihama jednostavan recept za takvu tortu, koju može brzo pripremiti za večernji čaj. Ovdje je jedan od ovih recepata. Sastojci: jabuke 3 kom.

Opširnije

Priprema za 13 sati: 15 minuta pripreme: 40 minuta broj obroka: 3 poteškoća: Jednostavno domaće bobice od bijelog sljeza su vrlo nježne, prozračne i mirisne! Pokušajte ga kuhati barem jednom, i zaljubit ćete se u ovu poslasticu zauvijek. svježe bobice 250 g šećera 680 g bjelanjaka 2 kom vode 180 g agar-agar 12 g limunske kiseline prstohvat šećera u prahu za okus Mash 250 g svježih bobica (jagode, koštice trešanja, ribizla ili borovnice).

Opširnije

45 minuta pripreme: 20 minuta kuhanja: 25 minuta broj obroka: 4 poteškoća: Samo losos na žaru, ovo gurmansko jelo sa laganom aromom dima. Pikantni umak će dodati začin. Sastojci: file lososa 4 kom. češnjak 2 cloves soja umak 4 žlice. Med 4 žlice. ocat 2 žlice. sok od ananasa 2 žlice.

Opširnije

10 minuta pripreme: 5 minuta kuhanja: 5 minuta broj obroka: 6 poteškoća: samo desert "a la cheesecake", koji ne mora biti pečen. Sastojci: jagode 500 g krem ​​sira 100 g šećera u prahu 1/4 šalice vanilije 1/2 žličice. kreker za okus čokolade za okus konditorskog umaka prema okusu Priprema: Repove jagoda izrežite nožem i uklonite jezgru.

Opširnije

30 minuta pripreme: 10 minuta pripreme: 20 minuta broj obroka: 12 složenosti: Jednostavno Ovo nije klasičan adjika recept, ali će ova varijanta sigurno privući ljubitelje neobičnih gastronomskih eksperimenata. Sastojci: šljiva 5 kg vode 6 šalica češnjaka 600 g mljevene crvene paprike 4 žličice. mljeveni crni papar 2 sata

Opširnije

Priprema 1 sat: 5 minuta pripreme: 55 minuta broj obroka: 3 poteškoća: Samo započnite dan s kašom! To je korisno i vrlo ukusno, pogotovo ako ga dodate s cimetom i bobicama sušene brusnice. Sastojci: riža 150 g vode 1,5 žlice. mlijeko 2,5 st. maslac 4 žlice. Med 1 žlica. šećer 1 žlica.

Opširnije

25 minuta pripreme: 15 minuta kuhanja: 10 minuta broj obroka: 4 poteškoća: Samo s hrskavom koricom i nježnim sirevima možete kuhati za druženje s prijateljima. Poslužite ovo jelo treba s umacima. Sastojci: mocarela sir 300 g jaje 2 kom. brašno 100 g krušne mrvice 200 g sušenog češnjaka 1/4 h.

Opširnije

10 minuta pripreme: 5 minuta kuhanja: 5 minuta broj obroka: 1 težina: Vrlo jednostavno Kada običan maslac postane dosadan, možete napraviti začinjeno ulje. Sastojci: maslac 1 pakiranje mješavina bilja 1/2 šalice soli na okus mljevenog papra po ukusu Priprema: U posudi pomiješajte omekšani maslac i sjeckano bilje.

Opširnije

30 minuta pripreme: 20 minuta kuhanja: 10 minuta broj obroka: 10 poteškoća: Samo takvi Patlidžani su vrlo ukusni i ukusni. Izvrsno će izgledati na svečanom stolu među ostalim grickalicama. Sastojci: patlidžana 10 kg kupusa 1 glava mrkve kupusa 5 kom. korijen peršina 10 kom.

Opširnije

Priprema od 1 sata: 30 minuta pripreme: 30 minuta broj obroka: 1 složenost: Jednostavno Jedinstvenost ovog recepta je uz vodku slanu vodu. Kao rezultat toga, kupus ispada vrlo ukusna i hrskava, a okus alkohola se uopće ne osjeća. Sastojci: bijeli kupus za okus mrkve i okus slanog okusa za okus sjemenki kopra i kušanje vodke po okusu sjemenki korijandera (po posudi) 50 ml Priprema: sitno narežite kupus i narežite mrkvu na korejski način.

Opširnije

20 minuta pripreme: 10 minuta pripreme: 10 minuta broj obroka: 4 teškoća: Vrlo jednostavno Neobična kombinacija okusa slanog, slatkog i gorkog. Sastojci: kuhana repa 3 kom. Arugula 1 hrpa feta sira 150 g oraha 2/3 šalice češnjaka 1 biljni ulje karanfilića 1/4 šalice octa 1/4 šalice Priprema: Očistite kuhanu repu i izrežite na tanke kriške.